41 парчиња Влошки ЗА Вртење DCMT21. 51 DCMT07204 DCMT32. 51 DCMT11T304 Карбидни Влошки и Шестоаголни Завртки Од Легиран Челик За Држач За Алат За Вртење Пена Нерѓосувачки Челик
Новак

41 парчиња Влошки ЗА Вртење DCMT21. 51 DCMT07204 DCMT32. 51 DCMT11T304 Карбидни Влошки и Шестоаголни Завртки Од Легиран Челик За Држач

DEN 1366.40

Во достапна форма

Пакетот вклучува : 20 парчиња DCMT21, 51 + 10pcs DCMT32, 51 + 10pcs M4x10 завртки +1pc T15 клуч 51 : Големина : 3/32" Дебел,1/64 " Радиус, Облик : 55 степени дијамант со чипбрејкер. 51 : должина На Сечилото : 11,2 mm/0,44 ", надворешен дијаметар : 9,5 mm/0,37", внатрешен дијаметар : 4,4 mm/0,17", R=0,4 mm(1/64"). Отпорен на абење и отпорен на топлина, не е лесно да се држи до држачите или работните парчиња или да се распадне. Погоден за полу-завршна обработка или завршна обработка, Обработка На челични делови и нерѓосувачки челик. Пакетот вклучува : 20 парчиња DCMT21, 51 + 10pcs DCMT32, 51 + 10pcs M4x10 завртки +1pc T15 клуч.

Главните карактеристики

Избор на клиент