Sandvik Coromant R331. 32C-102Q27FMQ Коромил 331 Прилагодлив Секач За мелење на целосна Страна и диск, Сечење На Десната Рака, Внатрешна Течност За Ладење
Новак

Sandvik Coromant R331. 32C-102Q27FMQ Коромил 331 Прилагодлив Секач За мелење на целосна Страна и диск, Сечење На Десната Рака,

DEN 486.40

Во достапна форма

Придобивките од овој производ семејство : широк спектар на опции за монтирање Отворени џебови. Добар чип евакуација. Клин тип касета заклучување. Сандвик Коромант Р331. 32С-102К27ФМК, коромил 331 прилагодлив секач за мелење со целосна страна и диск за лице е дел од семејството на производи коромил 331. Коромил 331 е повеќенаменски страничен и секач за лице со висока прецизност за бројни операции. Секачот е најпродуктивен од ваков вид за производство на слотови и за отсекување. Широките слотови можат да бидат произведени од неколку секачи На Коромил монтирани заедно во Банда. Произведени во шведска.

Главните карактеристики

Избор на клиент