Кингсли Стругалка Вул Крилик #1
Новак

Кингсли Стругалка Вул Крилик 1

DEN 1260.80

Во достапна форма

● Висококвалитетна челична шипка за дупчење се користи во производството на овие извонредно изработени инструменти ● Поставен во зачинети рачки од тврдо дрво. Може да се изостри. ① Гордо направени во САД. ● Висококвалитетна челична шипка за дупчење се користи во производството на овие извонредно изработени инструменти. ● Поставен во зачинети рачки од тврдо дрво. Може да се изостри. ① Гордо направени во САД. Високо квалитетен челик вежба прачка се користи во производството на овие извонредно изработени инструменти. Поставени во зачинети рачки од тврдо дрво. Може да се изостри. Стил : Број 4, Должина : 6".

Главните карактеристики

Избор на клиент