Burkit M36 x 2,5 конец Допрете десна рака, HSS M36 x 2,5 директно флуидна машина Допрете
Новак

Burkit M36 x 2,5 конец Допрете десна рака, HSS M36 x 2,5 директно флуидна машина Допрете

DEN 0.33

Во достапна форма

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни нараквици Пред да се прислушува, потврдете дали дијаметарот на тркалезната дупка е соодветен. Бидете сигурни да изберете соодветно масло за сечење за комплексот процес на прислушување и нанесете анти-масло за одржување по употреба. Кога прислушувате, контролирајте ја брзината според цврстината на материјалот, неопходно е да додадете вода или течноста за ладење за да се спречи прекумерна температура и да се намали загубата на чешма. Дијаметар на сечење : 36мм, теренот : 2,5мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2. Материјал : Произведено со калење со висока температура од 6542 челик со голема брзина (М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : Директно флуиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање Направете ги вашите навои да ги обработувате побрзо и полесно. Апликации : широко користени во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик, челик A3 и други метални материјали за обработка на навои. Пакет Вклучи : 1 компјутер Метрика M36x2. Дијаметар на сечење : 36мм, теренот : 2,5мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2. Материјал : Произведено со калење со висока температура од 6542 челик со голема брзина (М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : Директно флуиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање Направете ги вашите навои да ги обработувате побрзо и полесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент