Смешно мало куче „Детски сунѓерски руно руно худи“ - печати детска худи - симпатична качулка за деца
Новак

Смешно мало куче „Детски сунѓерски руно руно худи“ - печати детска худи - симпатична качулка за деца

DEN 2.67

Во достапна форма

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД. Повлечете го затворањето. Печатење на машини. Печатењето не е обично парче облека. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. Симпатична е гордо направена со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти кои се пријателски за рециклирање, кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Смешно мало куче е направено од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (Атлетски Хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Носете го сами или како слој, оваа худи за деца е совршена за сите ваши вежби со ладно време.

Главните карактеристики

Избор на клиент