Линеарен Погон Мотор DC 12v 90 Степен Мозочен Удар Линеарен Погон Клипен Мотор 35RPM МОТОР СО Мала Брзина DIY Wobble
Новак

Линеарен Погон Мотор DC 12v 90 Степен Мозочен Удар Линеарен Погон Клипен Мотор 35RPM МОТОР СО Мала Брзина DIY Wobble

DEN 606.08

Во достапна форма

Номинален Вртежен Момент : 1cm; Мозочен Удар : 90 степени; Нема Брзина На Оптоварување : 35 ВРТЕЖИ во МИНУТА; Номинален Напон : DC12 V. оваа машина излез во прачка, брзината на прачка е нееднаква. Ве молиме внимателно размислете пред да го купите. Овој механизам за поврзување е автоматски постојано реципрочен линеарен погонски мотор, која фреквенција е променлива. Ве молиме потврдете ја брзината и вртежниот момент пред да купите, или несоодветен избор ќе го запали моторот. Моторот со брзина на црви може да возврати континуирано, совршена алатка ЗА САМОСТОЈНИ хоби, наставни експерименти, да ви овозможи повеќе забава и да ги направите операциите за учење попрофесионални. Номинален Вртежен Момент : 1.cm; Мозочен Удар : 90 степени; Нема Брзина На Оптоварување : 35 ВРТЕЖИ во МИНУТА; Номинален Напон : DC12 V. оваа машина излез во прачка, брзината на прачка е нееднаква. Ве молиме внимателно размислете пред да го купите. Овој механизам за поврзување е автоматски постојано реципрочен линеарен погонски мотор, која фреквенција е променлива. Ве молиме потврдете ја брзината и вртежниот момент пред да купите, или несоодветен избор ќе го запали моторот.

Главните карактеристики

Избор на клиент