X - DREE 108mm Должина 304 Нерѓосувачки Челик Сокриени Само Затвори Половина Шарка Шарка(108 mm de longitude 304 de acero inoxidable con autocubierto, medio cierre, superposicion, gabinete, bisagra
Новак

X - DREE 108mm Должина 304 Нерѓосувачки Челик Сокриени Само Затвори Половина Шарка Шарка(108 mm de longitude 304 de acero inoxidable con autocubierto,

DEN 1155.20

Во достапна форма

Тежина : 94g; Содржина На Пакетот : 1 x Шарка На Кабинетот, Некои Инсталираат Делови; Материјал : 301 нерѓосувачки Челик Име на производот : Шарка На Кабинетот; Растојание На Дупката За Монтирање : 47мм/1,85", 33 х 12мм/1,3"х 0,47" (Л*В). Вкупна Димензија : 108 х 63 х 25мм/4.Ж); Големина На Дупка За Монтирање : 4мм/0,16", 8 х 4мм/0,3"х 0,16" (Л*В). Главна Боја : Сребрен Тон; Тип : Половина Преклопување(директор На Боја : тоно платеадо; Типо : суперпосикион медиа. Големина на чаша : 25мм/1"(Диа); Големина На Завртка : 3 х 16мм/0,12 "х 0,63" (Конец.Л) (тамањо де копа : 25 мм / 1' '(Дијам.); Тамањо де торнило : 3 х 16мм / 0,12 ''х 0,63 '' (Роска. Тежина : 94g; Содржина На Пакетот : 1 x Шарка На Кабинетот, Некои Инсталираат Делови; Материјал : 301 нерѓосувачки Челик. Име на производот : Шарка На Кабинетот; Растојание На Дупката За Монтирање : 47мм/1,85", 33 х 12мм/1,3"х 0,47" (Л*В). Вкупна Димензија : 108 х 63 х 25мм/4.Ж); Големина На Дупка За Монтирање : 4мм/0,16", 8 х 4мм/0,3"х 0,16" (Л*В). Главна Боја : Сребрен Тон; Тип : Половина Преклопување(директор На Боја : тоно платеадо; Типо : суперпосикион медиа. Големина на чаша : 25мм/1"(Диа); Големина На Завртка : 3 х 16мм/0,12 "х 0,63" (Конец.Л) (тамањо де копа : 25 мм / 1' '(Дијам.); Тамањо де торнило : 3 х 16мм / 0,12 ''х 0,63 '' (Роска. Должина Од 108мм 304 Нерѓосувачки Челик Сокриен Самозатворен Дизајн На Половина Преклопување На Шарката.

Главните карактеристики

Избор на клиент