Германски Овчар Симпатична Милениче Куче НАПРАВИ САМ 5д Дијамант Сликарство Колекции Пејзаж ЖИВОТИНСКИ САМ Занает ЗА Домашен Ѕид Декор Роденденски Подароци
Новак

Германски Овчар Симпатична Милениче Куче НАПРАВИ САМ 5д Дијамант Сликарство Колекции Пејзаж ЖИВОТИНСКИ САМ Занает ЗА Домашен Ѕид

DEN 0.33

Во достапна форма

? ●ГОЛЕМИНА НА ПЛАТНО】 30Х40СМ / 12 Х 16 Инчи Нашата дијамантска сликарска боја по броеви не вклучува рамки.Треба да го завршиш сам! Ние ќе направиме резервна копија од 15% до 30% дијаманти за секоја боја за да се осигураме дека можете да ја завршите целата слика. ? ●СУПЕР ФЛЕШ ДИЈАМАНТИ● постојат 17 делови над кружните вежби за да изгледаат сјајни и никогаш нема да исчезнат, поживописни и брилијантни од дијамантите од смола. Сјае во светлината, е најпопуларната самостојна декорација. ? ●ДОДАДЕТЕ РАДОСТ ВО ЖИВОТОТ ● самото сликање со скапоцени камења може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживее чувство на остварување, да ја зголеми самодовербата и да негува трпение, погодно за возрасни, постари лица и деца. ? ●Домашна Декорација Користи Подароци : самостојно сликање со дијаманти може да го ослободи стресот, да ги прилагоди емоциите, да ја зголеми самодовербата и да истрае за да развие трпение. Комплетот за сликање дијаманти е најпопуларната декорација овој комплет за дијамантска боја со вкрстен бод е совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба и други места. Комплетите за везови со дијамантски уметности ќе бидат прекрасни подароци за семејството, пријателите и многу повеќе. ? ●УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА●ние Сме повеќе од 3 години производител,ги гарантираме нашите производи од дефекти во материјалите и произведуваме занаети за животниот век на производите. Ако на дијамантската слика што ја добивате недостасуваат дијаманти или наидете на други проблеми, слободно контактирајте не во секое време, ние ќе се погрижиме ДА ги решиме сите ваши грижи ВО рок од 24 часа ПОБРЗО. ? ●ГОЛЕМИНА НА ПЛАТНО】 30Х40СМ / 12 Х 16 Инчи. Нашата дијамантска сликарска боја по броеви не вклучува рамки.Треба да го завршиш сам! Ние ќе направиме резервна копија од 15% до 30% дијаманти за секоја боја за да се осигураме дека можете да ја завршите целата слика. ? ●СУПЕР ФЛЕШ ДИЈАМАНТИ● постојат 17 делови над кружните вежби за да изгледаат сјајни и никогаш нема да исчезнат, поживописни и брилијантни од дијамантите од смола. Сјае во светлината, е најпопуларната самостојна декорација. ? ●ДОДАДЕТЕ РАДОСТ ВО ЖИВОТОТ ● самото сликање со скапоцени камења може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживее чувство на остварување, да ја зголеми самодовербата и да негува трпение, погодно за возрасни, постари лица и деца. ? ●Домашна Декорација Користи Подароци : самостојно сликање со дијаманти може да го ослободи стресот, да ги прилагоди емоциите, да ја зголеми самодовербата и да истрае за да развие трпение. Комплетот за сликање дијаманти е најпопуларната декорација овој комплет за дијамантска боја со вкрстен бод е совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба и други места. Комплетите за везови со дијамантски уметности ќе бидат прекрасни подароци за семејството, пријателите и многу повеќе. ? ●УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА●ние Сме повеќе од 3 години производител,ги гарантираме нашите производи од дефекти во материјалите и произведуваме занаети за животниот век на производите.

Главните карактеристики

Избор на клиент