Комплет Додатоци за микроскоп ЗА Возрасни 4Х 10Х 40Х 100х Ахроматски Објектив За Микроскоп 185 Лабораториски Потрошен Материјал
Новак

Комплет Додатоци за микроскоп ЗА Возрасни 4Х 10Х 40Х 100х Ахроматски Објектив За Микроскоп 185 Лабораториски Потрошен Материјал

DEN 2.00

Во достапна форма

Зголемување : 4 X, 10 X, 40 X, 100 X Стандардна дин ахроматска објективна леќа. Конјугирано Растојание : 185мм. Костум Микроскоп : Биолошки Микроскоп. Користи висококвалитетни материјали, издржливи, стабилни перформанси и може да се користи долго време time.An суштински додаток за микроскоп. Е практичен додаток, лесен за инсталирање. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент