Азиеда 5 x 'Данска знаме' дрвена салфетка прстени/држачи
Новак

Азиеда 5 x 'Данска знаме' дрвена салфетка прстени/држачи

DEN 135.84

Во достапна форма

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн. 55мм широк x 84mm долг x 3mm дебели со дупка од 40мм за салфетка. Идеално за вечера и свадби. Салфетки не се вклучени. Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка. Печатено од едната страна со уникатен дизајн. 55мм широк x 84mm долг x 3mm дебели со дупка од 40мм за салфетка. Идеално за вечера и свадби. Салфетки не се вклучени. Овој сет од 5 дрвени прстени од салфетка убаво ќе го надополни секое поставување на табели, што е сигурно да ги импресионира пријателите, семејството и гостите. Печатени со уникатен дизајн од една страна, тие се одлични за додавање на нешто на специјални настани, забави за вечера и свадби. Големина : Ширина : 55mmheight : 84mmdepth : 3mmhole Големина : 40мм (Погодно за салфетка со единечна стандардна големина) Ве молиме Забележете : Салфетки не се вклучени во овој производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Waring 032761 MX JAR клуч
Новак
Waring 032761 MX JAR клуч
Во достапна форма
DEN 1649.60
Вреднување на стоката: