ОКСО Добри Костец 8-Парче Држач За Пченка Во Собата, Жолта, Една Големина
Новак

ОКСО Добри Костец 8-Парче Држач За Пченка Во Собата, Жолта, Една Големина

DEN 108.64

Во достапна форма

Комплетот вклучува : осум Држачи за Пченка Секој пар се блокира за безбедно складирање. Силните иглички од нерѓосувачки челик ги држат Држачите цврсто прицврстени за кочан. Меки, удобни, нелизгачки рачки. Безбедна машина за миење садови. Комплетот За Држачи За Пченка ОД 8 Парчиња ОКСО Ви овозможува лесно да ракувате со топла, путер пченка. Силните иглички од нерѓосувачки челик остануваат цврсто во врели кочани, а разгорената бариера ве спречува да имате прсти од путер. Рачките што не се лизгаат обезбедуваат контрола при сервирање, јадење или тркалање во додатоци. Секој сет се блокира за безбедно и компактно складирање. Безбедна машина за миење садови.

Главните карактеристики

Избор на клиент