Машки карго панталони со џебови со џебови за пешачење памук, џемпери, обичен атлетски џогер спорт спорт на отворено панталони опуштено вклопување
Новак

Машки карго панталони со џебови со џебови за пешачење памук, џемпери, обичен атлетски џогер спорт спорт на отворено панталони

DEN 380.32

Во достапна форма

95% памук и 5% спандекс Затворање на патент. Материјал за миење машини. Овие шарени панталони се направени од 95% памук 5% спандекс. Имаат директни нозе и карго -странични џебови. Тие се удобни и дише, издржливи и погодни за секојдневно носење. Clapебови од размавта : Модерните карго панталони имаат шик четири уникатни џебови со размавта кои лесно сместуваат мали предмети. Цврста боја, редовно вклопување, лабава фитинг права карго панталони. Високо еластична половината : Машки џемпери со опуштено вклопување високо еластичен дизајн на половината и глуждот ве прави пофлексибилни и удобни кога носите панталони во секојдневниот живот. Совршен подарок за татковците, синовите и момчињата. Апликации за разни прилики : Овие машки панталони за мажи се удобни за секојдневно носење, работа, спорт, активности на отворено и релаксација на викенд. Активности за слободно време на отворено, како што се пешачење, кампување, датира, абење на одмор, качување по карпи, скејтбординг, риболов, лов, патување, џогирање, одење, итн. Внимание : машина што се мие. Те молам, не бели. Погледнете ја табелата со големина на продавачот на сликата на производот за да обезбедите точна вклопување. Рачните мерења може да имаат мали грешки. Ви благодариме за разбирањето! Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

Главните карактеристики

Избор на клиент