ШАБЛОН ЗА Сечење Крпа За Коса Салон Бербер Кејп Фризерски Фризер Престилка Фризура Наметки
Новак

ШАБЛОН ЗА Сечење Крпа За Коса Салон Бербер Кејп Фризерски Фризер Престилка Фризура Наметки

DEN 2.67

Во достапна форма

Крпа Земја Како Што Е Означено. Добра завеса, удобна и лесна за чистење. Мека на допир и антистатик. Threeономско тродимензионално сечење, 3Д тродимензионално рутирање, удобно и удобно за носење. Погоден за фризерство, боење, пермирање итн. Лесно е за чистење и лежење. Добра завеса, удобна и лесна за чистење.Мека на допир и антистатик.Threeономско тродимензионално сечење, 3Д тродимензионално рутирање, удобно и удобно за носење.Погоден за фризерство, боење, перминг, etc.It лесно се чисти и лежи.забелешки : Поради различното осветлување и поставките на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.Ве молиме дозволете мали разлики во големината поради рачни мерења.Пакетот вклучува : 1 х Бербер Престилка целокупната обвивка околу работ на ткаенината, фината изработка, уредната и фината нишка, а не надвор од линијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент