РАНЕЦ ЗА Торба ЗА Пелени VBFOFBV, Голем Ранец За Пелени, Ранец За Патување, Ранец За Лаптоп За Жени, Златен Шестоаголен Саќе
Новак

РАНЕЦ ЗА Торба ЗА Пелени VBFOFBV, Голем Ранец За Пелени, Ранец За Патување, Ранец За Лаптоп За Жени, Златен Шестоаголен Саќе

DEN 0.67

Во достапна форма

Премиум Материјал-Изработен од висококвалитетна ткаенина, многу издржлива и не е лесна за бледнее Класичен Дизајн - со двоен патент, прилагодливи ремени за рамо. покрај тоа што ќе го носите на рамената, можете лесно да го носите и со рака. можете да го земете за да излезете, да купувате, да патувате. Повеќе Џебови - еден џеб со патент од надворешниот преден дел и џебови од страните; 4 прегради за внатрешни работи. за вас е погодно да класифицирате и чувате разни предмети. Големина-27х19, 8х36, 5см/10, 6х7, 8х14во, доволно голем за повеќето основни работи, не премногу голем или премал, погоден за мама и тато. Љубезно Потсетување - поради различни екрани на различни уреди и различно светло за снимање, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект. Премиум Материјал-Изработен од висококвалитетна ткаенина, многу издржлива и не е лесна за бледнее. Класичен Дизајн - со двоен патент, прилагодливи ремени за рамо. покрај тоа што ќе го носите на рамената, можете лесно да го носите и со рака. можете да го земете за да излезете, да купувате, да патувате.

Главните карактеристики

Избор на клиент