ФАФАН Постелнина Свилен Сатен Навлака За Перница Навлака За Перница Лен Случај Случај Независност Перница Ден Перница Троседот Перница Случај Декоративни Перниц?
Новак

ФАФАН Постелнина Свилен Сатен Навлака За Перница Навлака За Перница Лен Случај Случај Независност Перница Ден Перница Троседот Перница Случај

DEN 2.67

Во достапна форма

Поради Различни Методи За Рачно Мерење, Дозволете Малку Различни Големини Големина : 45см Х 45см / 18 "Х 18" (приближно). Бојата Е Како Што Е Прикажано. Поради Различното Осветлување И Поставките На Екранот, Бојата На Оваа Ставка Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата. Тип на печатење : Еднострано Печатење. Постелнина Свилен Сатен Навлака За Перница Навлака За Перница Лен Случај Случај Независност Перница Ден Перница Троседот Перница Случај Декоративни Перници 18х18тип : Перница Материјал : Ленено белење, без предење, без пеглање, ќе изгледа ново. и висок квалитетпечатената шема е напред, а задниот дел може да се користи без печатење.Моделот е на предната страна.Совети за перење : измијте со топла вода, користете неутрален .Карактеристики : квадрат, удобен, патент одличен подарок за празникот, може ли било која боја поради различни методи за рачно мерење, ве молиме дозволете малку различни големини.Патентот е скриен и мазен, ставете го вметнувањето во него, а потоа можете да ја завршите новата перница.Бојата е како што е прикажано вметнувањето на перницата може лесно да се стави или извади, а навлаката за перница можете да ја измиете во секое време за да ја одржите перницата чиста и убава.

Главните карактеристики

Избор на клиент