Зеродеко 2 парчиња корпа за склопување за складирање корпа за перење, ткаени корпи за складирање, детски играчки, склопување на играчки за чување канти за перење ал?
Новак

Зеродеко 2 парчиња корпа за склопување за складирање корпа за перење, ткаени корпи за складирање, детски играчки, склопување на играчки

DEN 293.12

Во достапна форма

Памук и постелнина Тркалезна корпа- едноставен и стилски дизајн на стил може многу добро да одговара со многу декоративни стилови на домаќинството. Корпи за складирање на Mac Rame- Без разлика дали чувате облека, играчки или чевли, сè може да се стави во овој спречувач. Голем сад за складирање- ?? Можете да го користите како корпа за да ги ставите облеките, чорапите и чевлите. Ткаена корпа за играчки- ?? Совршена големина, не преземање на просторијата, лесно се чува кога е склопена. Преклопување на канти за складирање- Совршена големина, не преземање на просторијата, лесен за чување кога е склопено. Список на пакети 2 X Карактеристики на корпи за перење -боја : сива алишта за памук. -ИЗИЗА : Околу 45.76in ткаени корпа за перење. -Материјал : играчки со памук и постелнина за деца. - Совршена големина, не преземање на просторијата, лесен за чување кога е преклопена голема корпа за организирање на играчки. - Опремено со две рачки, што го прави преносен и лесно да се движи од едно до друга декоративна корпа на Macrame.

Главните карактеристики

Избор на клиент