Алатки DoITOOL Алатка за резбирање Електричен Пенкало 1 пар
Новак

Алатки DoITOOL Алатка за резбирање Електричен Пенкало 1 пар

DEN 351.68

Во достапна форма

пластика Пенкало за метал гравура : Изработено е со занаетчиство со употреба на премиум материјал, поради што би се чувствувале толку добро користејќи го. Гравирање на челик : Со оваа алатка можете лесно да ја завршите вашата работа за резба. Пенка за гравирање на дрво : Има импресивна издржливост бидејќи тоа е наше од самиот почеток. Резба од дрво : разноврсна за сите видови на цели. Електрично пенкало за гравура : Ова пенкало за гравура е електрично и може да биде на стакло, дрво, не'рѓосувачки челик и така натаму. Список на пакети 1 x Карактеристики на пенкало за гравура -веродостојно за сите видови на цели за гравура на дрво. -Тоа е направено со занаетчиство со употреба на премиум материјал, поради што би се чувствувале толку добро користејќи го пенкало за микрограми. -Којност : црна рака врежани пенкала. -Сиза : 16x8x4cm/ 6.57inches Писмо за стакло. -Вонтажата : 1 V гравура машина за стакло. -Оваше пенкало за гравура е електрично и може да биде на стакло, дрво, не'рѓосувачки челик и така натаму пенкало за гравура.

Главните карактеристики

Избор на клиент