НОКМОПО Врвови Со Долги Ракави Обични Крпеница Печатени Пуловер Со Кружен Врат Со Долг Ракав Лабав Врв
Новак

НОКМОПО Врвови Со Долги Ракави Обични Крпеница Печатени Пуловер Со Кружен Врат Со Долг Ракав Лабав Врв

DEN 1.00

Во достапна форма

75% Полиестер, 25% Памук Карактеристики : Женска модерна Маица Со долги ракави. Модерен висок и низок раб; Достапни Се Цврсти бои и печатени стилови; лесен мек памук и материјал од коноп; основниот симпатичен врв ја покажува вашата самодоверба и шармантен изглед. Мода и тренд, додадете убави женски модни блузи за 2023 година, женски блузи и кошули во вашата гардероба, како и кошули и блузи со долги ракави неопходни за канцелариски празници и состаноци. Дизајн : Елегантна Маица, едноставен основен врв за пуловер, нов дизајн и уникатен стил прават да изгледате поубаво, модерно и елегантно. Уникатниот дизајн на јаката и ракавите може добро да ги измени вратот и раката, правејќи да изгледате витко и шармантно. Лабав крој, мек и удобен материјал, памучна ткаенина што дише. Прилика : едноставниот дизајн го прави погоден за секоја пригода. Погоден за секојдневно носење, одмор, канцеларија, плажа, семејство, улична работа, секојдневно, патување, трчање, училиште, состаноци, забави и какви било други прилики. Погоден за соодветни фармерки, шорцеви, хулахопки, спортски панталони или здолништа. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Материјал : женската кошула со кратки ракави е изработена од 35%памук, 60%полиестер, 5% спандекс, многу мека и удобна, лесна, дише, мека и удобна. Тоа е кул за носење во пролет, лето илиumn. Ги слушаме повратните информации на клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, удобност и мекост. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Внимание : Машинско Перење Или Ладно Миење Раце. Ве молиме внимателно прочитајте Ја Препораката За Големина пред да нарачате.Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страницата поради Компјутерот, но не грижете се, само малку. Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, нема да жалам! Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис На Производот" пред да нарачате. графичка маица женски маици дамски кошули маици за жени v вратот вратот вратот блузи за жени мода блузи женски тренингот кошула плус големина култура врвот жени секси блузи чипка кошули за жени долги ракави в-вратот маица сива фланелен кошула сина фустан кошула фитил маица бела долги ракави фустан кошула симпатична кошула со долги ракави виолетова хавајска кошула ретро маица леопард печатење кошула жени бела маичка долги ракави компресија кошула памучна маица кошули со качулка фланелен кошула жени. црни кошули за жени црвена фланелна кошула долга маица плус големина породилна кошула голф кошула длабоко в врат блуза слатки кошули за жени кошули со боја за жени маици со 3/4 ракави за жени меки маици со долги ракави за жени преголеми маици за жени западна кошула женски графички маици кошули за вежбање полиестерска кошула слатки есенски врвови за жени обични маици портокалова кошули за жени есенски кошули за жени женски маици со долги ракави преголеми маици за женски врвови од туника.

Главните карактеристики

Избор на клиент