Восок Печат Печат Комплет, VIHOME 7pcs Хогвортс Восок Печат Сет Хогвортс Магија Восок Запечатување Печат Во Собата Гроздобер Ретро Печат Создателот Комплет Голем Подар
Новак

Восок Печат Печат Комплет, VIHOME 7pcs Хогвортс Восок Печат Сет Хогвортс Магија Восок Запечатување Печат Во Собата Гроздобер Ретро Печат

DEN 287.68

Во достапна форма

Пакување : Вклучува : 1 * Восок Печат Печат, 1* Метална Лажица,2*Бела Свеќа, 3* Запечатување Восок Стап Материјал : рачка Од Дрво, хартија, восок, печат од метален восок. Големина И Материјали за Печат На Восок : големината на кутијата За Подароци е 7. Печат со дрвена рачка, отстранливата месинг глава лесно се менува и инсталира. Идеален за украсување пликови, парцели, пакување подароци, пакување вино,покани, пакување против фалсификување, врвни уметности, занаети, подароци, занаетчиски подароци, покани, тематска забава. Златен дизајн на пакување со тврда хартија, го прави како стара мистериозна книга. Прекрасни подароци за вашиот пријател и за себе или само за собирање. Пакување : Вклучува : 1 * Восок Печат Печат, 1* Метална Лажица,2*Бела Свеќа, 3* Запечатување Восок Стап. Материјал : рачка Од Дрво, хартија, восок, печат од метален восок. Големина И Материјали за Печат На Восок : големината на кутијата За Подароци е 7. Печат со дрвена рачка, отстранливата месинг глава лесно се менува и инсталира. Идеален за украсување пликови, парцели, пакување подароци, пакување вино,покани, пакување против фалсификување, врвни уметности, занаети, подароци, занаетчиски подароци, покани, тематска забава. Златен дизајн на пакување со тврда хартија, го прави како стара мистериозна книга. Прекрасни подароци за вашиот пријател и за себе или само за собирање. Комплет Печат За Восочни Заптивки Идеален За украсување пликови, парцели, пакување подароци, пакување вино,покани, пакување против фалсификување, врвни уметности, занаети, подароци, занаетчиски подароци, покани, тематска забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент