Грандчеф со тркала од тесто
Новак

Грандчеф со тркала од тесто

DEN 1.33

Во достапна форма

Алатката е опремена со практична закачалка за лесно дружење Безбедна машина за миење садови. Не'рѓосувачки челик. Алатката е опремена со практична закачалка за лесно дружење. Безбедна машина за миење садови. Не'рѓосувачки челик. Големиот готвач на тркалото за тесто.

Главните карактеристики

Избор на клиент