AEXIT 304 не'рѓосувачки нокти, завртки и сврзувачки елементи челик крило завртка за завртки за завртки за завртки M8 x 20mm Орев и завртки Постави нишки 5 парчиња
Новак

AEXIT 304 не'рѓосувачки нокти, завртки и сврзувачки елементи челик крило завртка за завртки за завртки за завртки M8 x 20mm Орев и завртки Постави

DEN 483.20

Во достапна форма

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 93g; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пеперутка. Севкупна големина : 37 x 30 x 15mm/1,6 "x 1,2" x 0,6 "(l*w*t); главна боја : сребрен тон. Големина на низата : M8 x 20mm/0,3" x 0,8 "(d*l). Тема Пич : 1,25мм. Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 93g; Содржина на пакет : 5 парчиња X крило на пеперутка завртка. Севкупна големина : 37 x 30 x 15mm/1,6 "x 1,2" x 0,6 "(l *W*t); Главна боја : Сребрен тон. Големина на низата : M8 x 20мм/0,3 "x 0,8" (d*l). Тема на темата : 1,25мм. Направено од 304 не'рѓосувачки челик во сребрен тон, теренот на конецот е 1,25 мм, има две големи крилја од не'рѓосувачки челик. Можете да ги затегнете овие малку подобро од редовните овални завртки за главата со дополнителни широки крилја.

Главните карактеристики

Избор на клиент